Aktuality obchodu Nejlevnější vany

PONDěLí 30. Září 2013 | RSS Feed

Zádový ventil pro efektivní masáž zad

autor: Iveta Svobodová | napsat komentář

Trápí vás bolesti zad a krční páteře? Pokud ano, určitě při výběru hydromasážní vany oceníte Zádový ventil. S ním si můžete regulovat intenzitu masáže právě v této oblasti. Zádový ventil v kombinaci s extra nízkými zádovými tryskami vám zaručí pohodlnou a především intenzivní a účinnou masáž zad i krční páteře. Koupel se tak pro vás stane opravdovým zážitkem.

Zádový ventil

Pootáčením zádového ventilu se tlak hydromasáže v zádových tryskách pozvolna zesiluje. Při dosažení maximální polohy zádového ventilu se veškerý tlak a síla z celé hydromasáže soustředí právě do zádových trysek. Masáž zad a krční páteře je tudíž opravdu velmi intenzivní a účinná.

 

Extra nízké zádové trysky

Dalším plusem jsou zádové trysky v extra nízkém provedení – pouze 1 mm! Při kontaktu vás do zad nic netlačí (tak jako u standardně vysokých trysek) a můžete si tak masáž naplno vychutnat. Zádové trysky jsou směrově nastavitelné, takže je možné efektivně promasírovat a uvolnit i ty nejproblematičtější zádové partie (např. trapézy, svaly podél krční páteře). Optimální počet Mikro trysek je 6 – 7, na přání vám počet i rozmístění trysek upravíme. Vany pro dvě osoby mohou mít zádové trysky na obou stranách vany. Masáž zad si tak můžete vychutnávat s vaším partnerem.

Hydromasážní systémy Sanjet mají zádový ventil již v ceně.

Aktuality z Pondělí 23. září 2013

Archiv aktualit