MASÁŽNÍ VANY

Zařizujetenebo rekonstruujete koupelnu? Chcete ve vaší koupelně maximálníkomfort při koupání?Uvažujeteo pořízenímasážní vany?

Masážnívany uždnes nejsou doménou pouze zdravotnických zařízení arehabilitačních nebo wellness center, ale stávají se běžnousoučástí koupelen v našich domech a bytech. Odborníci seshodují, že účinky masážnívany přispívají výraznou měrou k posílení zdraví, proto sedoporučují jak nemocným (vhodné např. při rehabilitaci poúrazech pro své blahodárné účinky na pohybový aparát), takjako prevence osobám zdravým (např. k uvolnění svalů posportu a pro své příznivé účinky na psychiku také při únavě,vyčerpání a stresu). Pobyt v masážní vaně je velmipříjemný a uvolňující a proto velmi vyhledávaný. Pořízenímmasážnívany sevaše koupelna rázem stane místem pro dokonalou regeneraci vašehotěla i mysli.

Hydromasážní vany


Aproč masážnívany právě od Sanjet?

FirmaSanjet působí na našem trhu od r.2000 a specializuje se předevšímna výrobu masážních systémů a proto neustále pracuje na jejichvývoji a zdokonalování. Díky tomu vzniká řada novinek jakonapř. automatický desinfekční systém pro masážnívany Proplach,inovovaná Perličková tryska, Zádový ventil, design ovládáníapod. Firma Sanjet vám osadí masážním systémem jakoukoli zakrylátových a quarylových van. Zárukou kvality a spolehlivostimasážnívany Sanjet je mimo jiné použití značkových komponentů masážníchsystémů např. českorakouské firmy Koller atd. Za zmínku stojíi nabídka doplňků pro masážnívany jakonapř. chromoterapie (léčba barvami).

Víceo masážních systémech


Seřadit dle:
V této kategorii není prozatím žádné zboží.